Usługi optyczne

Salon Oko Design oferuje swoim klientom kompleksowy zakres usług w kwestii doboru okularów. Najważniejszym celem naszej działalności jest prawidłowe dobranie szkieł oraz oprawek do potrzeb konkretnego klienta. Stawiamy na indywidualne podejście, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć zarówno na standardowe, jak też specjalistyczne modele okularów. Montujemy wszystkie rodzaje soczewek poczynając od mineralnych, a kończąc na wysokoindeksowych. Dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom jesteśmy w stanie oprawiać także okulary sportowe.

Aby prawidłowo dobrać rodzaj soczewki proponujemy naszym klientom komputerowe badanie wzroku.

Mając na uwadze, że okulary są wyjątkowo narażonym na uszkodzenia elementem zapewniamy Państwu również pełne wsparcie serwisowe. Realizujemy zarówno prostsze jak też bardziej zaawansowane naprawy.

W kwestii oprawek, jako pierwsi sprowadziliśmy do Krakowa wzory niekomercyjne od takich producentów jak Oscar Magnuson, Cazal, Jono Hennessy, czy też Cheap Monday i mimo, że na naszych półkach często zmieniają się marki to ciągle pozostajemy wierni temu wyjątkowemu stylowi.

Dysponujemy magazynem soczewek, co z kolei pozwala nam na wykonanie zamówień dla Państwa niemal od ręki.