Naprawy

LABORATORIUM jest sercem OKO DESIGN!

To w tym miejscu nasza wiedza i kompetencje potwierdzone stosownymi dyplomami i certyfikatami oraz osiemnastoletnie doświadczenie w branży optycznej, znajdują zastosowanie i pozwalają wciąż rozwijać naszą pasję jaką jest optyka. Wszystkie zakupione u nas okulary korekcyjne są wykonywane w naszym laboratorium.

Posiadamy także własny magazyn soczewek okularowych o mocach z zakresu magazynowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać okulary na poczekaniu.

Montujemy wszystkie rodzaje soczewek okularowych. Tak mineralne jak organiczne. Normalnej grubości i pocieniane – wysokoindeksowe oraz o specjalnych własnościach wytrzymałościowych jak TRIVEX, POLICARBONATE czy TRIBRID.

W naszym Laboratorium, dzięki wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym, profesjonalnym urządzeniom oprawiamy soczewki w najbardziej wymagające oprawy okularowe tj:

  • Patenty – oprawy bez ramkowe gdzie oprawę montuje się bezpośrednio do soczewek/szkieł okularowych po uprzednim ich nawierceniu.
  • Sportowe – gdzie do prawidłowej korekcji należy zastosować soczewki o dużej bazie (mocno wygięte).
  • Niepełne – gdzie montaż soczewek odbywa się za pomocą wyciętego w nich rowka.

Współpracujemy ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji soczewek okularowych tj Essilor, Hoya, Zeiss, Rodenstock, Seiko a także polskimi cenionymi producentami firmą JZO oraz Szajna.

Serwis

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rzemiosłu, które mamy w rękach, a także własnej, doskonale wyposażonej pracowni wykonujemy wiele standardowych oraz nietypowych napraw tj. lutowanie opraw, sklejanie opraw, prostowanie opraw, wymiana zauszników, wymiana nosków, wymiana śrubek, wymiana szkieł / soczewek okularowych, wymiana żyłki w oprawach. Dodatkowo przeszlifowujemy stare soczewki okularowe do nowych opraw.Posiadamy urządzenie do kształtowania zauszników na gorąco oraz myjkę ultradźwiękową, dzięki której zawsze BEZPŁATNIE wyczyścimy Twoje okulary.

Kupując okulary w Oko Design masz zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.