Oprawy inne niż wszystkie

Okulary wbrew pozorom nie służą i tak naprawdę nigdy nie służyły jedynie do korekcji wzroku. Poza walorem czysto medycznym, okulary mają od wielu już lat znaczenie także estetyczne, są ważnym elementem mody, a co za tym idzie naszej codziennej stylizacji. Oczywiście mówiąc o atutach wizualnych okularów na pierwszy plan rzucają się oprawki. Współcześnie bardzo popularne są okulary w stylu retro nawiązujące swoim wyglądem nawet do czasów z początku ubiegłego wieku.

Nasz salon ma przyjemność zaproponować Państwu oprawki inne niż wszystkie, ponieważ pochodzące od niekomercyjnych marek takich jak Oscar Magnuson, Cazal, Jono Hennessy, Cheap Monday. Możemy się pochwalić, że wyroby od tego typu producentów posiadamy jako jedyni w Krakowie.

Z okularami sytuacja jest podobna jak z kreacją weselną – źle czujemy się w momencie, gdy na tym samym weselu wśród zaproszonych gości spotykamy osobę ubraną dokładnie tak samo jak my. Jeśli szukają Państwo oprawek, które nie są produkowane masowo, serdecznie zapraszamy do naszego salonu.